T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler

 İş Takip Modülü Açıldı [19.07.2012]
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Şehit Yakını ve Gazilerimiz tarafından beklenen 6353 sayılı "Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından onaylanmıştır. Kanun 12 Temmuz 2012 Tarihli ve 28351 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Kanun gereği şehit yakınlarına tanınan 2 nci iş hakkı başvuruları uygulamada birlik bakımından Sakarya Şehit ve Gazi İşlem Şube Müdürlüğü tarafından alınmaya devam edilmektedir.

Müracaatların tamamlanmasına müteakip başvuru sahipleri başvuru durumlarını Harp ve vazife malûlleri, gaziler, şehitler ve şehit yakınları ile bunların kurdukları sivil toplum örgütleriyle ilgili sorunların ilk elden çözümü ile Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlüklerinin bilgi paylaşımı yapması amacıyla kurulan sitemizin menü>İş Takip Süreci bölümünden kontrol edebileceklerdir.

Süreçle ilgili bilgi Sakarya Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlüğünün www.sakaryasgm.gov.tr internet adresinde belirli zaman aralıkları ile ilan edilecektir.


Bu içerik toplam 262.600 kez gösterildi, Site toplam 484.333 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 58 kişi geziyor.Vali Hüseyin Avni COŞ
264 251 35 15

Haber ve Duyurular
 

T.C. Sakarya Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlüğü resmi web sitesi / Her hakkı saklıdır
Sayfamız T.C. İçişleri Bakanlığında Host Edilmektedir.